Spełniamy oczekiwania - zamykamy Wasz domowy azyl drzwiami
z wyobraźnią

Spełniamy oczekiwania - zamykamy Wasz domowy azyl drzwiami
z wyobraźnią

Spełniamy oczekiwania - zamykamy Wasz domowy azyl drzwiami
z wyobraźnią

Spełniamy oczekiwania - zamykamy Wasz domowy azyl drzwiami
z wyobraźnią

Spełniamy oczekiwania - zamykamy Wasz domowy azyl drzwiami
z wyobraźnią

Drzwi wewnętrzne

Większość z nas z pewnością lubi przebywać w gustownie urządzonych, eleganckich wnętrzach, do których starannie dobieramy poszczególne elementy wyposażenia, przede wszystkim drzwi wewnętrzne. Nadają one pomieszczeniom wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru, zwłaszcza kiedy dopasujemy je do kolorystyki ścian, mebli, czy materiałów użytych do wykończenia podłóg. Dobór drzwi, zarówno do pokoi, jak i kuchni oraz łazienki powinien być starannie przemyślany, a te, na które się zdecydujemy, będą nam przecież musiały służyć przez długie lata.

rabat

Oferujemy naszym klientom największy wybór drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, idealnie dopasowanych do ich potrzeb i wymagań. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną dla odbiorców indywidualnych oraz hurtową dla firm czy instytucji, a w naszej ofercie można znaleźć skrzydła drzwiowe wewnętrzne:

 • pokojowe, łazienkowe i kuchenne, oszklone lub pełne;
 • na klatkę schodową;
 • akustyczne;
 • wzmocnione;
 • antywłamaniowe
 • techniczne i przeciwpożarowe, ognioodporne, dymoszczelne;

Różnią się one od siebie rodzajem materiału użytego do produkcji oraz stylem wykończenia, klasycznym, retro, nowoczesnym czy nawet awangardowym, zgodnie z życzeniem klienta. Ma on również możliwość wyboru ich konstrukcji, przylgowej, bezprzylgowej, odwrotnej przylgi, ukrytej ościeżnicy, przesuwnej, łamanej lub składanej. Sprzedajemy drzwi najlepszych, renomowanych polskich producentów, szybko reagując na każde zamówienie, hurtowe czy indywidualne, współpracując z takimi znanymi firmami jak:

 • Centurion;
 • Dre;
 • Intenso;
 • Interdoor;
 • Invado;
 • Polskone;
 • Porta.

 

Jakie drzwi wewnętrzne warto wybrać?

 

Dobrze dobrane drzwi wewnętrzne powinny nie tylko spełniać funkcję czysto praktyczną, oddzielając od siebie poszczególne pomieszczenia, ale i stanowić prawdziwą ozdobę domu, wzbudzając niekłamany zachwyt odwiedzających nas gości. Można śmiało powiedzieć, że są najważniejszym elementem aranżacji, dlatego warto dopasować je do całego stylu urządzenia domu lub mieszkania, tak, aby stały się jego integralną częścią.

Dlatego ich zakup trzeba zaplanować już na etapie projektowania wnętrza, nie zostawiając tego na ostatnią chwilę, tylko dając sobie czas na znalezienie modelu idealnie odpowiadającego naszym potrzebom. Możemy wybierać spośród wielu typów drzwi wewnętrznych, zrobionych z MDF, PCV, drewna czy metalu, wersji pełnych lub przeszklonych. Inne ważne kryteria, które również powinniśmy wziąć pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji, to przede wszystkim rodzaj pomieszczenia, gdzie będą użyte, jego wielkość, kolorystyka, a nawet stopień natężenia oraz barwa oświetlenia.

W dobrze oświetlonych najlepiej sprawdzą się skrzydła drzwiowe pełne, niezbędne także w przypadku łazienki czy toalety, czyli w miejscach, gdzie wymagane jest zachowanie dyskrecji. Jeśli chodzi o ich kolorystykę, to mamy obecnie praktycznie nieograniczone możliwości wyboru, od najbardziej uniwersalnych drzwi białych, aż po modele pokryte różnego rodzaju okleinami. Biel jest zdecydowanie najczęściej wybierana, pasując praktycznie do każdego wnętrza, niezależnie od odcienia farby na ścianach, czy materiału, jaki położyliśmy na podłodze, stanowiąc z nimi jednolitą całość, bądź przyjemnie kontrastując. Dla bardziej konserwatywnych odbiorców polecamy drzwi w okleinie drewnopodobnej, imitującej niemal każdy gatunek tego materiału, ale zdecydowanie od niego tańszej. Dla zwiększenia wytrzymałości są też pokryte specjalnym lakierem, odpornym nie tylko na zarysowania, ale i promieniowanie UV, które mogłoby doprowadzić do ich wyblaknięcia.

Jeśli w naszym domu brakuje światła, to dobrym pomysłem będą z kolei drzwi oszklone, w postaci okienek o różnych rozmiarach i różnym stopniu przenikania światła. Tak wykończone skrzydło sprawia wrażenie lekkiego i ażurowego, a przenikający przez nie blask słońca szybko rozjaśni nawet najbardziej ponure pomieszczenie. Zastosowane oszklenie może być całkowicie przezroczyste albo zdobione w ornamenty, nadające mu ciekawego, nieco rustykalnego stylu. To samo dotyczy oczywiście i samego skrzydła drzwiowego, które może mieć całkowicie gładką, płaską lub efektownie zdobioną powierzchnię. Tak duża ilość dostępnych modeli pozwala dopasować je do każdego trendu urządzania wnętrz i w pełni zadowoleni będą zwolennicy tradycyjnych rozwiązań, jak i miłośnicy tak modnego stylu minimalistycznego. Istnieje również możliwość wyboru sposobu otwierania drzwi np. klasycznie, na boki, ale coraz częściej decydujemy się na skrzydła drzwiowe przesuwne, pozwalające na zaoszczędzenie sporo wolnej przestrzeni, poruszające się po specjalnych prowadnicach zamocowanych do ściany lub chowające się w jej wnętrzu.