Spełniamy oczekiwania - zamykamy Wasz domowy azyl drzwiami
z wyobraźnią

Spełniamy oczekiwania - zamykamy Wasz domowy azyl drzwiami
z wyobraźnią

Spełniamy oczekiwania - zamykamy Wasz domowy azyl drzwiami
z wyobraźnią

Spełniamy oczekiwania - zamykamy Wasz domowy azyl drzwiami
z wyobraźnią

Spełniamy oczekiwania - zamykamy Wasz domowy azyl drzwiami
z wyobraźnią

Drzwi wewnętrzne

Większość z nas z pewnością lubi przebywać w gustownie urządzonych, eleganckich wnętrzach, dlatego wyjątkowo starannie dobieramy poszczególne elementy wyposażenia, szczególną uwagę zwracając przede wszystkim na drzwi wewnętrzne. To właśnie one nadają poszczególnym pomieszczeniom wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru, co jest jednak możliwe tylko wtedy, gdy dopasujemy je do kolorystyki ścian, mebli, czy rodzaju materiałów użytych do wykończenia podłóg. Właściwego doboru drzwi, zarówno do pokoi, jak i kuchni oraz łazienki nie możemy pozostawić przypadkowi, zawsze powinien być starannie przemyślany, a te, na które się ostatecznie zdecydujemy, będą nam przecież musiały służyć przez długie lata.

 

Drzwi wewnętrzne – największy wybór na rynku

Od wielu lat oferujemy naszym klientom na terenie całego kraju największy wybór drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, spełniających wszystkie ich potrzeby i wymagania. Zajmujemy się zarówno sprzedażą detaliczną dla odbiorców indywidualnych, jak i hurtową dla firm czy instytucji, a w naszej ofercie można znaleźć największy ich wybór, takie rodzaje drzwi jak:

 • drzwi pokojowe,
 • drzwi łazienkowe i kuchenne,
 • drzwi szklane;
 • prowadzące na klatkę schodową;
 • drzwi akustyczne;
 • drzwi wzmocnione, antywłamaniowe
 • drzwi przesuwne
 • drzwi techniczne i przeciwpożarowe, ognioodporne oraz dymoszczelne;

 

Drzwi wewnętrzne – oferta najlepszych, renomowanych producentów

Oferowane przez nas drzwi pokojowe, jak i wszystkie pozostałe ich modele, różnią się od siebie wieloma rzeczami, między innymi rodzajem materiału użytego do produkcji czy stylem wykończenia, klasycznym, retro, nowoczesnym czy nawet awangardowym. Łączy je jednak jedna rzecz wspólna, wysoka jakość, będąca od lat znakiem rozpoznawczym nie tylko naszym, ale i wszystkich  renomowanych producentów, z którymi współpracujemy. Są to najbardziej znane i cieszące się zaufaniem firmy:

 • Centurion;
 • Dre;
 • Intenso;
 • Interdoor;
 • Invado;
 • Polskone;
 • Erkado;
 • Vivento.

Naszą ofertę staramy się nieustannie rozszerzać, a każdy klient ma możliwość wyboru konstrukcji zamawianych drzwi, przylgowej, bezprzylgowej, łamanej lub składanej, przesuwnej czy z ukrytą ościeżnicą. Oprócz samych skrzydeł drzwiowych oferujemy również materiały wykończeniowe, takie jak listwy przypodłogowe czy płytki ścienne. Oczywiście tak samo, jak w przypadku drzwi zewnętrznych, tu również dostarczymy wybrany model pod wskazany adres, a na życzenie odbiorcy nasi specjaliści zajmą się jego montażem.

Drzwi wewnętrzne – z jakich materiałów będą najlepsze

drzwi wewnętrzne drewnianeWłaściwie dobrane drzwi wewnętrzne powinny nie tylko spełniać funkcję czysto praktyczną, oddzielając od siebie poszczególne pomieszczenia w domu, ale też stanowić jego prawdziwą ozdobę, wzbudzając niekłamany zachwyt odwiedzających nas gości. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że są najważniejszym elementem każdej udanej aranżacji, dlatego warto dopasować je do całego stylu urządzenia wnętrza, tak, aby stały się jego integralną, spójną kompozycyjnie częścią.

Dlatego ich zakup trzeba zaplanować już na etapie projektowania wnętrza, nie zostawiając tego na ostatnią chwilę, tylko dając sobie odpowiednią ilość czasu potrzebną na znalezienie modelu idealnie odpowiadającego naszym potrzebom. Możemy wybierać spośród wielu rodzajów drzwi wewnętrznych, zrobionych z MDF, PCV, drewna czy metalu, wersji pełnych lub przeszklonych. Inne ważne kryteria, które również powinniśmy wziąć pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji, to przede wszystkim rodzaj pomieszczenia, gdzie będą użyte, jego wielkość, kolorystyka, a nawet stopień natężenia oraz barwa oświetlenia.

Drzwi wewnętrzne – kolorystyka i rodzaj wykończenia

W dobrze oświetlonych pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się skrzydła drzwiowe pełne, niezbędne także w przypadku łazienki czy toalety, czyli w miejscach, gdzie wymagane jest zachowanie dyskrecji. Jeśli chodzi o ich kolorystykę, to mamy obecnie praktycznie nieograniczone możliwości wyboru, od najbardziej uniwersalnych drzwi białych, aż po modele pokryte różnego rodzaju okleinami. Biel jest zdecydowanie najczęściej wybierana, pasując praktycznie do każdego wnętrza, niezależnie od odcienia farby na ścianach, czy materiału, jaki zdecydowaliśmy się położyć na podłodze, stanowiąc z nimi jednolitą całość, albo wprost przeciwnie, przyjemnie kontrastując. Dla bardziej konserwatywnych odbiorców polecamy drzwi w okleinie drewnopodobnej, imitującej niemal każdy gatunek tego materiału, ale zdecydowanie od niego tańszej. Dla zwiększenia wytrzymałości są też pokryte specjalnym lakierem, odpornym nie tylko na zarysowania, ale i promieniowanie UV, które mogłoby doprowadzić do ich wyblaknięcia.

Drzwi wewnętrzne – perfekcyjnie dopasowanie do konkretnych potrzeb

Jeśli w naszym domu stale brakuje światła, to dobrym pomysłem będą z kolei drzwi szklane, z oszkleniem w postaci okienek o różnych rozmiarach i różnym współczynniku przenikania światła. Taki rodzaj drzwi zawsze sprawia wrażenie lekkiego i ażurowego, a przenikający przez nie blask słońca szybko rozjaśni każde, nawet najbardziej ponure pomieszczenie. Zastosowane oszklenie może być całkowicie przezroczyste, lecz klienci częściej decydują się na szkło zdobione w ornamenty, nadające mu ciekawego, nieco rustykalnego charakteru. Takie zasady dotyczą oczywiście i samego skrzydła drzwiowego, które może mieć całkowicie gładką, płaską lub efektownie zdobioną, rzeźbioną powierzchnię. Tak duża ilość dostępnych modeli pozwala dopasować je praktycznie do każdego trendu urządzania wnętrz i w pełni zadowoleni będą zwolennicy zarówno tradycyjnych rozwiązań, jak i miłośnicy tak modnego stylu minimalistycznego. Istnieje również możliwość wyboru sposobu otwierania drzwi np. klasycznie, na boki, ale coraz częściej decydujemy się na skrzydła drzwiowe przesuwne albo drzwi harmonijkowe pozwalające na zaoszczędzenie sporo wolnej przestrzeni, poruszające się po specjalnych prowadnicach zamocowanych do ściany lub chowających się w jej wnętrzu.